Çalışkan Okkan Toker Türk ve yabancı müvekkillerine şirketler hukuku, ticaret hukuku, sermaye piyasası ve bankacılık hukuku gibi alanlarda hizmet veren bir hukuk bürosudur.

Ofisimiz aynı zamanda birleşme ve devralmalar ile e-ticaret ve teknoloji hukuku konusunda eşsiz ve köklü bir deneyime sahiptir. Gayrimenkul geliştirme, proje finansmanı ve dava takibi ve icra hukuku alanları da ana hizmet konularımız arasında yer almaktadır.

Ofisimiz avukatları önemli birçok projede yer almış ve bunları yönetmiş, World Finance Magazine ve Legal Alliance Summit gibi ödüllere layık bulunmuş, sayısız kez birleşme devralamalar, sermaye piyasası hukuku, bankacılık ve finans hukuku alanlarında deneyimli ve öncü avukatlar olarak gösterilmişlerdir.

Ofisimiz birleşme ve devralmalar alanında en önemli bağımsız referans kaynaklarından biri olarak gösterilen MergerMarket’ta en başarılı hukuk büroları kısa listesinde 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 ve 2015 yıllarında aralıksız olarak ilk on hukuk bürosu içinde yer almıştır. Ofisimiz ortakları birçok Webrazzi Summit sponsorluğuna iştirak etmiş ve start-up ekosistemine destek vermiştir.

Son Gelişmeler